terapia BEMER

Najnowocześniejszy i najskuteczniejszy aparat służący do terapii naczyniowej, stosowany obecnie w medycynie uzupełniającej. Bemer jest oficjalnie dopuszczonym w Unii Europejskiej wyrobem medycznym (CEO483) klasy IIa (93/42/EEC)
Jedną z podstawowych korzyści jakie daje terapia BEMER jest radykalna poprawa krążenia, w szczególności w najmniejszych naczyniach krwionośnych. Terapia BEMER jest najbardziej skuteczną a przy tym najlepiej przebadaną terapią na świecie, naturalną i możliwą do zastosowania zarówno w gabinetach, szpitalach jak i w warunkach domowych. Rezultatem terapii BEMER jest pozytywny wpływ na wszelkie procesy regulacyjne zachodzące w organizmie, niezależnie od rodzaju dolegliwości czy choroby. Dzięki terapii BEMER jednocześnie zaopatrywany jest obszar na łącznej przestrzeni blisko 120 000 km ! Efekty terapii BEMER Efekty terapii mikrokrążenia są natychmiastowe: odporność organizmu wzrasta, sprawność fizyczna i umysłowa zwiększa się, choroby są zwalczane bardziej efektywnie, a lekarstwa czy suplementy docierają tam, gdzie powinny zadziałać. Komórki krwi są znacznie lepiej zaopatrzone i mogą spełniać różnorodne zadania, np. łagodzić ból, leczyć rany, dawać energię do pracy fizycznej i umysłowej albo też przywracać dobre samopoczucie.

 

Dlaczego powinieneś wybrać BEMER?

Posiada dotąd 37 publikacji naukowych oraz 5 światowych patentów
urządzenie jest zarejestrowane i dopuszczone przez FDA i MDR+MDSAP
jest stosowany z powodzeniem w szpitalach, klinikach medycznych, przez wielu sportowych mistrzów olimpijskich, a także w 2015 r.BEMER podpisał umowę o współpracy z NASA, dzięki czemu zostały stworzone lekkie kombinezony kosmiczne.
udowodniono naukowo, że bemer zwiększa krążenie krwi do 29% przy 8-mio minutowej sesji 2 razy dziennie

 

Zapraszamy do odsłuchania wykładów na temat urządzenia BEMER dostępnych na youtube

Latest Case Studies

Imperdiet aliquet est vel nulla turpis eu consequat ullamcorper a egestas suspendisse faucibus eu velit, phasellus pulvinar lorem et libero et tortor, sapien nulla.

Adres

Ul.Teofila Noniewicza 79, 16-400 Suwalki

Zadzwoń

+48 731 153 222

Napisz do nas

cmn.celux@gmail.com