Lekarz

Siarhey Patapenka

Lekarz pediatra, specjalista neonatolog, nutriciolog

Ukończył studia medyczne w Mińsku w roku 2006. Nabywał doświadczenia w centrum medycyny prenatalnej na oddziale intensywnej terapii przez 16 lat. Jest specjalistą w leczeniu noworodków (około 10 lat pracował jako ordynator na oddziale neonatologii w Mińsku), dodatkowo współpracuje z UNICEFem, sportowcami. Od ponad 23 lat zgłębia wiedzę odnośnie zdrowego odżywiania, profilaktyki zdrowia, nutraceutyków, dzięki czemu możesz być pewny, że dawki oraz preparaty zalecane są skuteczne i bezpieczne. W swojej praktyce pomaga osobom w każdym wieku, kieruje na badania szczegółowe, aby potwierdzić lub wykluczyć diagnozę. Jak nikt łączy fakty, objawy, wyniki badań, wypyta szczegółowo o całą historię choroby, aby ostatecznie uzyskać wiarygodną diagnozę nawet w przypadkach dotąd niezdiagnozowanych.

Cena wizyty : 100zł

Ankieta do wypełnienia przed wizytą dostępna w Centrum Medycyny Naturalnej

Dlaczego warto wybrać tego specjalistę?

W swojej praktyce pomaga osobom w każdym wieku, kieruje na badania szczegółowe, aby potwierdzić lub wykluczyć diagnozę.

Na co dzień przyjmuje pacjentów w gabinecie Medycyny Naturalnej w Białymstoku, raz w miesiącu w Suwałkach w Centrum Medycyny Naturalnej.

współpracuje z UNICEF 10 lat pracował jako ordynator na oddziale neonatologii; od 16 lat praktyka lekarska, preferuje naturalne sposoby leczenia

Zapraszamy do odsłuchania wykładów z udziałem
naszego lekarza dostępnych na youtube

Adres

Ul.Teofila Noniewicza 79, 16-400 Suwalki

Zadzwoń

+48 731 153 222

Napisz do nas

cmn.celux@gmail.com